Koszenie nieużytków Warszawa

Koszenie nieużytków na terenie Warszawy i okolic

Świadczymy nasze profesjonalne usługi koszenia nieużytków również na terenie Warszawy oraz w jej okolicy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz bogate doświadczenie w pracy na różnym terenie. Nasi pracownicy ze starannością wykonują powierzone im zadanie, dbając o jakość wykonywanych usług, zostawiając po sobie porządek i zadowolenie u klienta.

Z jakich narzędzi korzystamy przy koszeniu nieużytków na terenie Warszawy?

Zarośla i chwasty, położone w miejscach trudnodostępnych to dla nas żaden problem. Nasze profesjonalne narzędzia bez problemu poradzą sobie z nimi. Korzystamy m.in. z urządzeń, potocznie zwanych motokosami. Z powodzeniem wykorzystujemy je do usuwania praktycznie każdej roślinności, oraz do usuwania zarośli na skarpach, w rowach oraz na innych nierównościach.

 

W wypadku większych terenów, takich jak łąki i ugory, wykorzystujemy kosiarkę rotacyjną. To sprzęt bardzo wydajny i mocny, bez problemu radzący sobie nie tylko z chwastami, ale również większą roślinnością, czy drzewami samosiejkami.

Koszenie nieużytków na terenie Warszawy - czy oferujemy coś więcej?

Działamy kompleksowo, w swojej ofercie mamy także wycinki drzew oraz usługi rębakiem i frezowanie karp, które stanowią idealne dopełnienie dla wycinki drzewa. 

Szybko i sprawnie poradzimy sobie z każdym powierzonym nam zadaniem. 

Kilka zdjęć z naszej pracy na terenie Warszawy

Wycinki drzew Warszawa

Marcel Kęsik
ul. Jasna 4
; 08-440 Pilawa

tel.: +48 508-956-368
e-mail: alpina-wycinki@op.pl